Agent u odjelu korisničke podrške (m/ž) - Pula
Za našeg klijenta, internacinonalnu kompaniju koja se bavi korisničkom podrškom za velike brendove, tražimo agente u odjelu korisničke podrške u Puli zbog kontinuiranog rasta i proširenja.

fotka transcom

OPIS POSLA:
- komunikacija s korisnicima talijanskog govornog područja putem telefona, maila i chata
- briga o postojećim korisnicima
- pružanje korisničke podrške

UVJETI:
- poznavanje talijanskog jezika u govoru i pismu na komunikacijskoj razini
- poznavanje MS Office paketa
- komunikativnost, brzina i ljubaznost

NUDI SE:
- stalni radni odnos
- mogućnost rada na puno ili nepuno radno vrijeme uz mogućnost promjene satnice u toku radnog odnosa
- plaćena edukacija
- plaća fiksna 5100 kn bruto
- bonus za fleksibilne smjene 400 kn bruto
- bonus za popodnevne smjene 400 kn bruto
- bonus za 6 mjeseci rada 1400 kn neto
- isplata bonusa ovisno o mjesečnim rezultatima
- plaćeni prijevoz od 230 kn do 2600 kn ovisno o mjestu stanovanja
- mogućnost organiziranog prijevoza
- mogućnost napredovanja
- ugodna radna okolina

Ukoliko ste zainteresirani za navedenu poziciju i udovoljavate navedenim kriterijima, pošaljite nam svoj životopis na mail: katia.bozeglav@myfides.eu s naslovom "Operater u pozivnom centru".
Za više informacija zovite na broj +385 91 3838329

Datum objave: 10.06.2020.
Objavljeno u kategoriji: Administrativna zanimanja
Lokacija posla: Pula
Minimalno iskustvo: Manje od godinu dana
Potreban broj djelatnika: 6