BRAVAR - MONTER ČELIČNIH KONSTRUKCIJA - NJEMAČKA (m/ž)

Nekolicina renomiranih tvrtki iz Njemačke traži više djelatnika za poslove montaže čeličnih konstrukcija te bravara za dužu suradnju.

Monter čeličnih konstrukcija

OPIS POSLA:

  • proizvodnja  i izrada metalnih dijelova te ugradbenih sklopova prema nacrtima
  • bravarski radovi,  rad s čelikom i drugim metalima, uređajima i gradnjom spremnika
  • povezivanje limova, cijevi, profila i ugradbenih skupina
  • montiranje metalnih konstrukcija, ugradbenih dijelova i drugih metalnih elemenata
  • demontiranje metalnih konstrukcija, ugradbenih dijelova i drugih metalnih elemenata

UVJETI:

  • državljanstvo jedne od zemalja EU
  • završeno stručno obrazovanje i/ili usavršavanje u ovom području ili obrazovanje u srodnom području ILI odgovarajuće radno iskustvo
  • sigurnost u uobičajenim radnim procesima
  • spremnost za rad na terenu

NUDIMO:

  • sve prednosti kolektivnog ugovora njemačkog Udruženja poslodavaca za pružanje usluga
  • iznadprosječnu plaću
  • podmirivanje troškova stanovanja
  • doplate za prekovremeni rad, rad nedjeljom i praznicima
  • regres za godišnji odmor i božićnicu
  • osobno vođenje te brigu o vama vodi Vaša podružnica tijekom vašeg rada

Prijaviti se možete slanjem životopisa na engleskom ili njemačkom jeziku na mail adresu irena.mirkovic@myfides.eu s naslovom "Monter čeličnih konstrukcija/Bravar ".

Za više informacija nazovite +385913838327.

Datum objave: 25.07.2019.
Objavljeno u kategoriji: Proizvodnja i zanatske usluge
Lokacija posla: Njemačka
Minimalno iskustvo: 1 godina
Potreban broj djelatnika: 6