BRAVAR - MONTER ČELIČNIH KONSTRUKCIJA - NJEMAČKA (m/ž)
Za partnera, njemačku tvrtku, tražimo bravare i pomoćne bravare - montere čeličnih konstrukcija.
Nudi se stalno zaposlenje, organizirani smještaj, konkurenta plaća.

Prijaviti se možete slanjem životopisa na engleskom ili njemačkom jeziku na mail adresu irena.mirkovic@myfides.eu s naslovom "Monter čeličnih konstrukcija/Bravar - Njemačka".

INFO +385913838327.

bravar

OPIS POSLA:
- montiranje čeličnih konstrukcija
- izrada proizvoda od metala
- obrada metala

UVJETI:
- radno iskustvo
- EU državljanstvo
- poznavanje tehnike zavarivanja prednost, ali ne i uvjet

NUDI SE:
plaća 2.100,00 do 2.300,00 eura netto (za poreznu klasu 1)
doplate za prekovremeni rad, rad nedjeljom i praznicima
regres za godišnji odmor i božićnicu

Datum objave: 24.01.2020.
Objavljeno u kategoriji: Proizvodnja i zanatske usluge
Lokacija posla: Njemačka
Minimalno iskustvo: 1 godina
Potreban broj djelatnika: 5