Bravar / Monter metalnih okvira - Nizozemska

Naš klijent iz Nizozemske zapošljava bravare/montere za tvorničku proizvodnju metalnih okvira za panele montažnih kuća, zgrada i fasada poslovnih objekata.

Od kandidata se očekuje radno iskustvo na sličnim poslovima, poznavanje čitanja tehničkih narta i samostalnost u radu.

Nudi se dugoročno zaposlenje, plaćen smještaj, mjesečna netto primanja od 1880 eura na više.

Prijave slanjem životopisa na engleskom jeziku na irena.mirkovic@myfides.eu s naslovom “Monter metalnih okvira – Nizozemska”

INFO: +385 91 3838327

metalniokviri

OPIS POSLA:

– samostalna izrada metalnih okvira za panele montažnih kuća, zgrada i fasada poslovnih objekata prema zadanim tehničkim nacrtima

– rad u tvornici

– alati koji se koriste na radnom mjestu: bušilica, gumeni čekić i metar.

UVJETI:

– radno iskustvo na sličnim poslovima (montaža metalnih konstrukcija)

– poznavanje čitanja tehničkih nacrta

– samostalnost i brzina u radu

– državljanstvo jedne od zemalja EU

– osnove engleskog, njemačkog ili nizozemskog jezika

NUDI SE:

- dugoročno zaposlenje u nizozemskoj tvrtki s mogućnošću ugovora na neodređeno vrijeme

- tjedna neto plaća 470 do 510 eura (za 40 sati rada) / mjesečna neto plaća od 1880 euro na više

- radi se 5 dana u tjednu po 8 sati

- mogućnost čestih odlazaka kući, prema dogovoru (npr jednom u 2 mjeseca na 1-2 tjedna)

- besplatan smještaj (jednokrevetna soba, plaćeni su i troškovi režija)

-nadoknada putnih troškova za kandidate koji imaju vlastiti prijevoz ili automobil na korištenje za prijevoz do posla

- kontakt osoba u tvrtci koja govori hrvatski jezik

Datum objave: 25.07.2020.
Objavljeno u kategoriji: Proizvodnja i zanatske usluge
Visina primanja: Od 2000 € do 2500 €
Lokacija posla: Nizozemska
Minimalno iskustvo: 2 godine
Potreban broj djelatnika: 4