Električar (m/ž) - Njemačka
Potrebni električari (m/ž) za rad u tvornici drvenih paleta nedaleko Leipziga. Za stalni radni odnos.

Prijaviti se možete slanjem životopisa isključivo na engleskom ili njemačkom jeziku na mail katia.bozeglav@myfides.eu sa naslovom "Električar - Torgau"

Info na +385 91 38 38 329

Električar

Opis posla:
- Instalacija, rješavanje problema i popravak električnih upravljača i pogona
- Izvođenje radova na održavanju električnih sustava i strojeva
- Uklanjanje pogrešaka
- Rastavljanje i sastavljanje električnih sklopova
- Proizvodnja, promjene na instalacijama na komponentama, uređajima, strojevima i u zgradama
- Servis i održavanje proizvodnih pogona

Uvjeti:
- Razina poznavanja njemačkog jezika minimalno B1
- Obuka kao industrijski električar, tehničar elektronike za industrijsko inženjerstvo, tehničar za elektroniku sustava

- Razumijevanje krugova i krugova dijagrama, logistika krugova prednost
- Poželjno poznavanje tehnologije upravljanja i regulacije, elektromehanike, kao i područja industrijskih instalacija / elektronike
- Nekoliko godina profesionalnog iskustva kao električar je prednost
- Spremnost za rad u 4 smjene s uslugom dežurstva

Nudi se:

- stalni radni odnos

- 2800,00 Eur brutto za 176h/mjesec

- rad u 4 smjene

- doplate za rad nedjeljom, praznicima i noćni rad

- osiguran smještaj u jednokrevetnoj sobi

Datum objave: 12.03.2020.
Objavljeno u kategoriji: Instalacije, održavanje i popravci
Lokacija posla: Torgau
Minimalno iskustvo: 2 godine
Potreban broj djelatnika: 3