ELEKTROINSTALATER - NJEMAČKA (m/ž)

Nekolicina renomiranih tvrtki sa sjedištima u Bavarskoj, Baden-Württembergu, Rheinland-Pfalzu i Nordrhein-Westfalenu traži više elektroinstalatera za dužu suradnju.

električar

OPIS POSLA:
- instalacije i održavanja električne i elektroničke opreme
- postavljanje i provjeravanje električkih vodova
- izvođenje radova, ispitivanja i priključivanja elektroinstalacija u kućanstvima i industrijskim pogonima
- provjera funkcije pojedinačnih uređaja i strojeva

UVJETI:

- Državljanstvo jedne od zemalja EU
- završeno stručno obrazovanje i/ili usavršavanje u tom području ili obrazovanje u srodnom području ( ili odgovarajuće radno iskustvo)
- čitanje električnih shema i shema spajanja razvodnih kutija
- timski duh, ali i sposobnost samostalnog rada
- spremnost na rad na terenu

NUDIMO:

- sve prednosti kolektivnog ugovora Udruženja poslodavaca za pružanje usluga osoblja/Saveza sindikata Njemačke
- natprosječnu plaću
- podmirivanje troškova stanovanja
- doplate za prekovremeni rad, rad nedjeljom i praznicima
- regres za godišnji odmor i božićnicu
- osobno vođenje te brigu o vama vodi Vaša podružnica, tijekom vašeg rada

Prijaviti se možete slanjem životopisa na engleskom jeziku na mail adresu irena.mirkovic@myfides.eu s naslovom " Elektroinstalater - Njemačka ".

Za više informacija nazovite +385913838327.

Datum objave: 24.07.2019.
Objavljeno u kategoriji: Instalacije, održavanje i popravci
Lokacija posla: Njemačka
Minimalno iskustvo: 1 godina
Potreban broj djelatnika: 8