Majstor suhe gradnje - knaufer (m/ž) - Nizozemska

Potrebni majstori suhe gradnje - knauferi za rad u Nizozemskoj. Nude se konkurentna primanja i besplatno stanovanje. Posao je namijenjen za EU državljane.

drylining job knaufer

OPIS POSLA:

  • Postavljanje metalnih konstrukcija
  • Mjerenje i rezanje gips kartona na prave veličine i kutove
  • Postavljanje izolacije
  • Pričvršćivanje ploča od gips kartona na metalne okvire (zidove i stropove)

UVJETI:

  • Radno iskustvo
  • Znanje čitanja nacrta
  • Fleksibilnost, samostalnost u radu i sposobnost za timski rad
  • Osnove njemačkog ili engleskog jezika
  • VCA sigurnosni certifikat je prednost (nije uvjet ako ste ga spremni naknadno napraviti)
  • državljanstvo EU

  NUDI SE:

  • Dugotrajni angažman
  • Osigurani besplatni smještaj prema nizozemskom zakonu i standardima
  • Izvrsna plaća i dobri uvjeti rada
  • rad najmanje 40 sati tjedno
  • Smjernice naše tvrtke kako biste se osjećali kao kod kuće
  • Mogućnost napredovanja
  • Raznovrsni rad s našim pouzdanim klijentima
  • Tjedna isplata
  • Mogućnost nastavka rada s dobrim perspektivama u budućnosti
  • Prilika za stjecanje VCA osnovne sigurnosne diplome

Životopis na engleskom jeziku možete poslati na mail adresu irena.mirkovic@myfides.eu s naznakom: "Majstor suhe gradnje - Nizozemska". INFO +385 91 3838327

Datum objave: 10.10.2019.
Objavljeno u kategoriji: Proizvodnja i zanatske usluge
Lokacija posla: Nizozemska
Minimalno iskustvo: 2 godine