Medicinska sestra/tehničar za intezivni odjel - Muenchen, Njemačka (m/ž)

Za moderne klinike u Münchenu tražimo medicinske sestre / tehničare za intenzivni odjel.

Nudi se stalni posao sa fleksibilnim radnim vremenom i natprosječnom plaćom (mjesečna brutto osnovica do 4.400,00 eur + dodaci)

Ako imate završenu srednju školu za medicinsku setru/ tehničara, završen postupak nostrifikacije (tj posjedujete njemačku "URKUNDE"), prijaviti se možete na:

irena.mirkovic@myfides.eu s naslovom "Medicinska sestra/tehničar - intezivna njega"

INFO: +385 91 3838327

sestra maska rukavice

Image by rawpixel.com

NUDI SE:
• natprosječna primanja (mjesečna burtto osnovica do 4.400 + dodaci)
• fleksibilno radno vrijeme
• pristupačnost javnim prijevoznim sredstvima
• odgovoran i svestran posao
• ugodan i kolegijalan team

OPIS POSLA
• provođenje njege intenzivnih bolesnika
• sudjelovanje u diagnostici i terapiji prema odredbama liječnika
• provođenje hitnih medicinskih postupaka
• zdravstvena dokumentacija

UVJETI:
• srednja stručna sprema za medicinsku sestru/ tehničara
• završen postupak nostrifikacije (njemački "URKUNDE")
• njemački jezik na razini B2
• Iskustvo na intenzivnom odjelu
• sposobnost za timski rad

Datum objave: 09.07.2020.
Objavljeno u kategoriji: Zdravstvo, socijalni rad
Lokacija posla: Muenchen - Njemačka
Minimalno iskustvo: 1 godina
Potreban broj djelatnika: 3