MEDICINSKE SESTRE/TEHNIČARI INTENZIVNE NJEGE - MINHEN, NJEMAČKA

Naši klijenti, moderne njemačke klinike iz Muenchena u Njemačkoj,  iz Njemačke zapošljava medicinske sestre/tehničare  s nostrificiranom svjedodžbom/diplomom u stalni radni odnos.

Nudi se atraktivna plaća i fleksibilno radno vrijeme.

Prijave na irena.mirkovic@myfides.eu s naslovom "Klinike Njemačka".

INFO +385913838327

2681113

OPIS POSLA
• njega intenzivnih bolesnika (Invasivmonitoring, Beatmung, kemodijaliza, IABP)
• sudjelovanje u dijagnostici i terapijama prema odredbama liječnika
• provođenje hitnih medicinskih postupaka

• zdravstvena dokumentacija

NUDI SE
• natprosječna primanja (do 4.400,00 eura brutto mjesečno osnovica + dodaci)
• fleksibilno radno vrijeme
• pristupačnost javnim prijevoznim sredstvima
• odgovoran i raznovrstan posao
• ugodan i kolegijalan tim

UVJETI:
• srednja stručna sprema za medicinsku sestru/ tehničara
• završen postupak nostrifikacije (njemački "URKUNDE")
• njemački jezik na razini B2
• Iskustvo rada na intenzivnom odjelu
• sposobnost za timski rad

Datum objave: 20.01.2020.
Objavljeno u kategoriji: Zdravstvo, socijalni rad
Lokacija posla: Njemačka
Minimalno iskustvo: 1 godina
Potreban broj djelatnika: 5