Medicinske sestre/tehničari za rad u operacijskoj sali - Njemačka

Tražimo medicinske sestre/tehničare za rad u operacijskoj sali.

OPIS POSLA:

  • timski rad u operacijskoj sali
  • opći poslovi njege kiruških bolesnika
  • asistiranje kod operacijskih zahvata
  • strukturirani plan rada prema konceptu obuke na području abdominalne, vaskularne, ortopedske, ginekološke, traumatološke i kralježnične kirurgije

UVJETI:

  • srednja stručna sprema - medicinska sestra/tehničar
  • položen stručni ispit
  • radno iskustvo
  • radno iskustvo u operacijskoj sali je prednost
  • poznavanje njemačkog jezika

NUDI SE:

  • stalno radno mjesto s uvjetima prema tarifnom ugovoru (TVöD)
  • daljnje usavršavanje
  • primanja prije priznavanja diplome 2.150,00 € brutto
  • primanja nakon priznavanja diplome 2.575,00 € brutto do 2.732,00 € brutto
  • dodaci na plaću: za noćne smjene, rad vikendom i praznikom, božićnica
  • smještaj od klinike
  • mogućnost usavršavanja znanja njemačkog jezika organizirano od strane poslodavca

sestre kirurgija

Prijaviti se možete slanjem životopisa na mail adresu irena.mirkovic@myfides.eu s naznakom "Medicinske sestre/tehničari - operacijska sala"

INFO: +385 91 3838 327

Datum objave: 17.02.2018.
Objavljeno u kategoriji: Zdravstvo, socijalni rad
Lokacija posla: Muenchen - Njemačka
Minimalno iskustvo: 1 godina
Potreban broj djelatnika: 4