Monter bazenske tehnike (m/ž)

bazen slika

Renomiranoj tvrtki iz Pule  specijaliziranoj za projektiranje, izgradnju, opremanje i održavanje privatnih i javnih bazena, fontana, sauna, spa s pratećom wellness opremom potreban monter bazenske tehnike.

Molimo zainteresirane kandidate koji zadovoljavaju uvjete da pošalju svoj životopis na office@myfides.eu. sa naznakom Monter bazenske tehnike Pula. Sve dodatne informacije na +38591 3838329.

Opis posla:

  • montaža i servis bazenske opreme i održavanje bazena
  • rad na terenu

Uvjeti:

  • SSS
  • poželjno radno iskustvo
  • vozačka dozvola B kategorije
  • poznavanje engleskog jezika na komunikacijskoj razini
  • odgovornost, komunikativnost i sklonost timskom radu

Što nudimo:

  • Ugovor o radu na neodređeno vrijeme
  • naknada za prijevoz
Datum objave: 19.01.2018.
Objavljeno u kategoriji: Instalacije, održavanje i popravci
Visina primanja: Od 4500Kn do 5000Kn
Lokacija posla: Pula
Minimalno iskustvo: 3 godine
Potreban broj djelatnika: 3