Operater (m/ž) u pozivnom centru - Pula

call operater

Za našeg klijenta, internacinonalnu kompaniju koja se bavi korisničkom podrškom za velike brendove, tražimo operatere u pozivnom centru u Puli zbog kontinuiranog rasta i proširenja.

Opis posla:

- komunikacijsa s korisnicima talijanskog govornog područja putem telefona, maila i chata

- briga o postojećim korisnicima

- pružanje korisničke podrške

Uvjeti:

- poznavanje talijanskog jezika u govoru i pismu na komunikacijskoj razini

- poznavanje MS Office paketa

- komunikativnost, brzina i ljubaznost

Nudi se:

- Stalni radni odnos

- mogućnost rada na puno ili nepuno radno vrijeme uz mogućnost promjene satnice u toku radnog odnosa

- Plaćena edukacija

- plaća fiksna 5100,00 kn bruto +

- bonus za fleksibilne smjene 400,00 kn bruto

- bonus za popodnevne smjene 400,00 kn bruto

- bonus za 6 mjeseci rada 1400,00 kn neto

- isplata bonusa ovisno o mjesečnim rezultatima

- plaćeni prijevoz od 230,00 kn do 2600,00 kn ovisno o mjestu stanovanja

- mogućnost organiziranog prijevoza

- mogućnost napredovanja

- ugodna radna okolina

Sve zainteresirane osobe mogu poslati svoj životopis na hrvatskom ili talijanskom jeziku na mail katia.bozeglav@myfides.eu sa naznakom "Operater u pozivnom centru" ili se javiti na broj +385 91 38 38 329

Datum objave: 19.09.2019.
Objavljeno u kategoriji: Administrativna zanimanja
Visina primanja: Od 5500Kn do 5500Kn
Lokacija posla: Pula
Minimalno iskustvo: Manje od godinu dana
Potreban broj djelatnika: 5