Pomoćna kuhar/ica

Konobi u Umagu potrebna pomoćna kuharica za rad u sezoni 2018.

Opis posla:

* čišćenje ribe i morskih plodova,

* održavanje higijene kuhinje i pranje suđa,

* priprema marende za osoblje u prijepodnevnoj smjeni,

*  predpriprema namirnica.

Nudimo:

* rad u dvije smjene po 8h,

* slobodan dan srijedom,

* smještaj u stanu sa još jednom osobom i hranu,

* mogućnost dodatnih sati rada ukoliko imate potrebe za većom zaradom,

* plaću za 4,5 i 10 mjesec 5000kn, za 6,7,8,9 mjesec 6000kn.

Uvjeti:

* pouzdanost,

* osnovno iskustvo rada u kuhinji.pomocna kuharica

Datum objave: 12.03.2018.
Objavljeno u kategoriji: Turizam i ugostiteljstvo
Visina primanja: Od 700 € do 1000 €
Lokacija posla: Umag
Minimalno iskustvo: 1 godina
Potreban broj djelatnika: 2