Radnici u proizvodnji čeličnih žica (m/ž) – Belgija

Potrebni radnici u proizvodnji čeličnih žica za rad u Belgiji. Isključivo za EU državljane.

Opis poslova:

  • Ispiranje šipke zaštitnom tekućinom
  • Uklanjanje ljestvice, rastezanje i podmazivanje
  • Crtanje hladnom žicom (strojno upravljanje)
  • Priprema za prijevoz u sljedeći odjel
  • Nadzor tijekom cijelog ovog postupka
  • Unos čeličnih šipki u stroj (automatski i ručno)
  • Rezanje čelika (strojno)

ČELIČNE ŠIPKE steel reinforcement gost size purpose 2

Nudimo:

  • Rad u smjenama - 40 sati tjedno
  • Brutto satnica 13,9 Eur + bonusi
  • mogućnost iznajmljivanja automobila za 7,5 eur  dan
  • Smještaj osiguran  - 80 Eur tjedno
  • Kolektivni godišnji odmor  u trajanju od 3 tjedna tijekom ljeta + godišnji za Božićne praznike

Uvjeti:

  • Poželjno posjedovanje vozačke dozvole i osobnog auta (ali nije uvjet)
  • Posjedovanje Eu papira
  • Timski rad
  • Poznavanje engleskog jezika

Molimo sve zainteresirane da svoj CV na Engleskom jeziku pošalju na office@myfides.eu , sa naznakom ''Radnici u proizvodnji-Belgija''. Za više informacija kontakt telefoni +385 913838329 ili +385913838326

Datum objave: 03.09.2019.
Objavljeno u kategoriji: Proizvodnja i zanatske usluge
Lokacija posla: Belgija