Radnik u restoranu (m/ž) - Austrija
Traži se osoblje za rad u restoranu brze hrane u Austriji, za stalni radni odnos.

fast1

Opis posla:

- priprema fast food menija
- primanje narudžbi
- rad na kasi
- vođenje brige o čistoći radnog mjesta

Uvjeti:

- posjedovanje EU državljanstva
- poznavanje njemačkog jezika na komunikacijskoj razini (minimalna razina B1)
- iskustvo na istim poslovima minimalno godinu dana
- ljubaznost I komunikativnost
- timski rad
- discipliniranost
- spremnost na rad vikendom

Nudi se:

- posao tijekom cijele godine
- stabilno i sigurno radno mjesto
- plaćena edukacija i usavršavanje
- plaća 1540,00€ brutto + dodatna stimulacija na plaću
- isplata dodataka za rad praznikom i prekovremeni rad
- 13. i 14. plaća
- besplatni obroci u sklopu restorana u vrijednosti od 7,5 €
- organiziran smještaj
- 2 slobodna dana u tjednu
- mogućnost napredovanja

Prijaviti se možete slanjem životopisa na mail katia.bozeglav@myfides.eu s naznakom "Radnik u restoranu - Austrija". Dodatne informacije na broj 091 38 38 329

Datum objave: 23.10.2019.
Objavljeno u kategoriji: Turizam i ugostiteljstvo
Lokacija posla: Austrija
Minimalno iskustvo: 1 godina