Samostalni majstor/stolar (m/ž) - Dublin, Irska

Za našeg klijenta, proizvodnu tvrtku iz Dublina s dugogodišnjim iskustvom u dizajniranju, proizvodnji i implementaciji inovativnih proizvoda od kaljenog stakla, aluminija, nehrđajućeg čelika i drva, tražimo samostalnog majstora stolara.

U proizvodnji se služe najpreciznijim i najinovativnijim tehnologijama koristeći najnovije CAD/CAM dizajnerske pakete i CNC precizne strojeve.

stolar foto

OPIS POSLA:

Osoba na poziciji samostalnog majstora stolara obavlja sljedeće poslove:

- montaža i izrada namještaja

- suradnja i nadgledanje rada kolega

- vođenje računa o kvaliteti proizvoda i o tome da se proizvodi isporučuju na vrijeme

UVJETI:

- dobro poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu

- državljanstvo jedne od zemalja EU

- završeno školovanje za stolara

- minimalno pet godina iskustva u stolariji

- poznavanje i iskustvo u radu sa CNC strojevima za lasersko rezanje i savijanje je prednost (nije uvjet)

- iskustvo u preciznom radu s nehrđajućim čelikom, aluminijem, staklom te drvom u preciznoj izradi proizvoda visoke kvalitete

- poznavanje izrade i montaže namještaja od drva i stakla (poželjno luksuznog namještaja)

- iskustvo u montaži okvira od stakla, drva i nehrđajućeg čelika

- snažne komunikacijske vještine

- mogućnost rada u timu i samostalnog rada

- fleksibilnost i predanost poslu

- preciznost, točnost i brzina u radu

NUDI SE:

- početak rada srpanj ili kolovoz 2020.

- stalni radni odnos

- mjesečna netto plaća od 2050 do 2600 eura

- tjedna isplata plaće

- rad na puno radno vrijeme/40h tjedno

- mogućnost prekovremenog rada

- organiziran smještaj u samoj blizini tvornice s dobrom prometnom povezanošću s centrom grada Cijena smještaja je 400 eura mjesečno.

- 20 dana godišnjeg odmora

Ukoliko ste zainteresirani za navedenu poziciju i udovoljavate navedenim kriterijima, pošaljite nam svoj detaljan životopis na engleskom jeziku na mail: katia.bozeglav@myfides.eu sa naslovom “Samostalni majstor/Stolar - Dublin”.

Za više informacija zovite na broj +385 91 3838327 ili +385 91 3838329 i rado ćemo odgovoriti na sva vaša pitanja.

Datum objave: 04.06.2020.
Objavljeno u kategoriji: Proizvodnja i zanatske usluge
Lokacija posla: Dublin
Minimalno iskustvo: 5 godina
Potreban broj djelatnika: 1