Tesar (m/ž) – Nizozemska

Potreban veći broj tesara za izradu oplata za rad u Nizozemskoj. Radi se o infrastrukturnim radovima poput gradnje cesta, mostova i vijadukata. Besplatan smještaj osiguran. Isključivo za EU državljane.

tesari 2

OPIS POSLA

  • Izrada betonskih oplatnih konstrukcija za stambene i vodovodne sustave
  • Infrastrukturni radovi
  • Postavljanje betonskih oplata
  • Realizacija i rukovanje betonom i svim vrstama oplate

UVJETI

  • Radno iskustvo kao tesar
  • Sposobnost rada s nacrtima
  • Fleksibilnost
  • Sposoban za samostalan rad, ali i kao dio tima
  • Osnove komunikacije njemački ili engleski jezika
  • Posjeduju VCA certifikat ili su ga voljni napraviti

  NUDIMO

  • Rad od najmanje 40 sati tjedno
  • Rad na dugotrajnim projektima
  • Osigurani besplatni smještaj, norme prema nizozemskom zakonu
  • Izvrsna plaća i dobri uvjeti rada
  • Mogućnost napredovanja
  • Tjedne isplate
  • Nastavak rada s dobrim perspektivama u budućnosti
  • Prilika za stjecanje VCA osnovne sigurnosne diplome

Životopis na engleskom jeziku možete poslati na mail adresu irena.mirkovic@myfides.eu s naznakom: "Tesar- Nizozemska"

INFO +385 91 3838327

Datum objave: 11.10.2019.
Objavljeno u kategoriji: Proizvodnja i zanatske usluge
Lokacija posla: Nizozemska
Minimalno iskustvo: 2 godine