Traže se monteri pločastih fasada za posao u Njemačkoj (m/ž)

Opis posla:

*postavljanje pločastih fasada na aluminijske konstrukcije,

*ugradnja aluminijskih vrata i stolarije.

Uvjeti:

*potrebno min. 2 godine radnog iskustva u istim ili sličnim poslovima

*visoka razina motiviranosti,

*sklonost timskom radu,

*SSS.

Što nudimo:

*plaćen smještaj prva tri mjeseca,

*plaćen prijevoz do posla,

*zasnivanje radnog odnosa na neodređeno, s probnim rokom od 6 mjeseci.

*plaću od €1900 za 160h rada.

*Mogućnost izrada radnih dozvola za kandidate bez EU dokumenta.

Mole se kandidati da pošalju životopis na mail: office@myfides.eu

Info na broj: +385913838328

pločaste fasade

Datum objave: 04.05.2017.
Objavljeno u kategoriji: Graditeljstvo, geodezija, geologija
Visina primanja: Od 1500 € do 2000 €
Lokacija posla: Frankfurt
Minimalno iskustvo: 2 godine