Tražimo voditelje montaže i montažere za pločaste fasade i ulazne sustave

fasada
Opis poslova:
Ugradnja pločaste fasade i ulaznih sustava, sukladno sa najsavremenijim europskim standardima.

Što nudimo:

  • plaću voditelja montaže 2100€ bruto, montažera 1866€ bruto,
  • plaćen smještaj prva tri mjeseca,
  • plaćen prijevoz do posla,
  • zasnivanje radnog odnosa na neodređeno vrijeme, s trajanjem probnog roka od 6 mjeseci.

Uvjeti:

  • Posjedujete HR ili neku drugu EU putovnicu,
  • SSS – inženjer,
  • znanje njemačkog jezika poželjno,
  • prethodno radno iskustvo u radu na sličnim ili istim poslovima,
  • visoka razina motiviranosti
  • sklonost timskom radu
  • reference i prateča pisma prijethodnih poslodavaca.

Datum objave: 05.10.2015.
Objavljeno u kategoriji: Graditeljstvo, geodezija, geologija
Visina primanja: Od 1500 € do 2500 € Per Month
Lokacija posla: Hofheim-Wallau, Njemačka
Minimalno potrebno iskustvo: 1 godina
Potreban broj djelatnika: 3