Viličarist (m/ž) – Irska
Irska metalska tvrtka s tradicijom proizvodnje kamionskih prikolica rada dužom od 40 godina zapošljava viličaristu u stalni radni odnos. Mjesto rada je Co Kildare u Irskoj.
Prijaviti se možete slanjem životopisa na engleskom jeziku na e-mail: irena.mirkovic@myfides.eu s naslovom "Viličarist - Irska".  Za više informacija nazovite +385 91 3838327.

viličarist

OPIS POSLOVA:

- rukovanje viličarom
- ostali skladišni poslovi
- rukovanje mosnom dizalicom (nakon obuke)

UVJETI:

- iskustvo na poziciji vozača viličara
- posjedovanje uvjerenja za rukovatelja viličarima je poželjno (nije uvjet)
- točnost u radu i osjećaj za sigurnost
- odgovornost prema radnim zadacima i fizička spremnost
- engleski jezik na komunikacijskoj razini
- EU državljanstvo

NUDI SE:

- stalno i stabilno radno mjesto u Co Kildare, Irska
- organizirani smještaj
- obuka za rad mosnom dizalicom
- tvrtka pruža svu potrebnu dokumentaciju za početak rada i života u Irskoj

Datum objave: 18.12.2019.
Objavljeno u kategoriji: Proizvodnja i zanatske usluge
Lokacija posla: Co Kildar
Minimalno iskustvo: 3 godine
Potreban broj djelatnika: 1