Vozač/dostavljač (m/ž) - Njemačka

Za klijenta, dostavni centar u Hamburgu, potražujemo vozače/dostavljače. Poznavanje njemačkog jezika nije uvjet.

DHL

Opis posla: Dostavljanje express dokumentacije i paketa.

UVJETI:

- posjedovanje EU državljanstva

- poznavanje engleskog jezika na komunikacijskoj razini (minimalna razina B1)

- obavezno posjedovanje vozačke dozvole

- dobra fizička sprema

- samostalnost i snalažljivost u radu

NUDIMO:

- početak rada 15.09.2020.

- mogućnost stalnog radnog odnosa

- rad u jutarnjoj smjeni

- prvih 15 dana plaćena edukacija

- mjesečni fond sati 160h

- satnica 14 eura brutto

- mogućnost prekovremenog rada

- organiziran smještaj u kompletno opremljenim stanovima I kućama

- mjesečni pokaz za sve javne prijevoze u Hamburgu po cijeni 55 Eura

- njemačka prijava

Ukoliko ste zainteresirani te zadovoljavate uvjete natječaja, molimo da svoj životopis na engleskom jeziku pošaljete na mail katia.bozeglav@myfides.eu s naslovom “Vozač/dostavljač”. Informacije na +385 91 38 38 329

Datum objave: 14.08.2020.
Objavljeno u kategoriji: Skladištenje i logistika
Visina primanja: Od 1500 € do 2000 €
Lokacija posla: Hamburg
Minimalno iskustvo: 1 godina
Potreban broj djelatnika: 10