Vulkanizer (m/ž) - Belgija

Potrebni vulkanizeri za rad u Belgiji na određeno vrijeme. Isključivo za EU državljane.

Vulkanizer

Opis posla:

 - postavljanje guma i ispitivanje stanja guma

 - montaža/demontaža guma

 - balansiranje kotača

 - krpanje guma

 - poštivanje propisa koji se odnose na sigurnost, higijenu i okoliš

Uvjeti:

 - Posjedovanje Eu papira

 - Minimum 2 godine iskustva na poslu vulkanizera

 - Poznavanje engleskog jezika

 - poželjno posjedovanje vozačke dozvole (ali nije uvjet)

Nudimo:

 - Satnica 13,45 Eur  brutto

 - Tjedna isplata

 - Mogućnost prekovremenog rada

 - Dva slobodna dana tjedno

- Rad u jutarnjoj smjeni

 - Mogućnost iznajmljivanja auta - 7,5 Eur dnevno

 - Smještaj osiguran 80 Eur tjedno

Molimo sve zainteresirane da svoj CV na Engleskom jeziku pošalju na office@myfides.eu sa naslovom „Vulkanizer – Belgija“. Za više informacija kontakt tel: +38591 3838329 ili +38591 3838326

Datum objave: 03.09.2019.
Objavljeno u kategoriji: Instalacije, održavanje i popravci
Lokacija posla: Belgija
Minimalno iskustvo: 2 godine