Zidar (m/ž) - Nizozemska

Potrebni zidari za rad u Nizozemskoj. Isključivo za EU državljane.

zidar

Opis posla

Raditi kao zidar u Nizozemskoj malo je drugačije nego u Hrvatskoj. Zato započinjete s višednevnim tečajem na engleskom jeziku u našoj Obrtničkoj školi. Ovdje zajedno s drugim (međunarodnim) zidarima učite istančanosti ovog zanata od iskusnog učitelja. Ovaj trening traje oko 2 tjedna, ovisno o vašem vlastitom razvoju i kvalitetama.

Nakon treninga se selite iz privremenog u stalni smještaj. To može biti stan ili bungalov. Postoji mogućnost zajedničkog smještaja u jednoj kući zajedno s kvalificiranim radnicima vlastite nacionalnosti gdje bi imali svoju spavaću sobu.Pored smještaja, organiziramo prijevoz do vašeg radnog mjesta i brinemo se da dobijete dobar i kvalitetan alat i opremu kako bi vaš rad bio što ugodniji.

Uvjeti:

  • sporazumijevanje na engleskom jeziku (razina B1)
  • posjedujete vozačku dozvolu B kategorije
  • sposobni ste za samostalni rad kao i za rad u timu
  • minimalno 2 godišnje iskustvo kao zidar
  • potrebno se prilagoditi drugačijem stilu zidanja, THE DUTCH STYLE
  • upoznati ste sa dimenzijama i razlicitim nacinima slaganja opeke
  • znate raditi s različitim materijalima i alatima
  • fizički ste sposobni ostvariti svakodnevnu normu

Nudimo:

• €450 Neto plaća

• 40 sati tjedno

• Uvjeti rada određeni kolektivnim ugovorom

• Stanovanje je uključeno u plaću (plaća poslodavac)

• Obavezno zdravstveno osiguranje od 24 eura tjedno se odbija od plaće

• Broj dana odmora 25, od kojih se 5 isplaćuje

• Naknada za prekovremeni rad

• Mirovina

Molimo sve zainteresirane da svoj CV na Engleskom jeziku pošalju na masa.tilinek@myfides.eu , sa naznakom “Zidari-Nizozemska“. Za više informacija kontakt telefoni +385913838326

Datum objave: 05.09.2019.
Objavljeno u kategoriji: Graditeljstvo, geodezija, geologija
Lokacija posla: Nizozemska
Minimalno iskustvo: 2 godine
Potreban broj djelatnika: 10