Automehaničar za teretna vozila (m/ž) - Nizozemska

Za naše klijente u Nizozemskoj (automobilske kuće i radionice) tražimo veći broj kamionskih mehaničara različitih razina. Nudi se stalan posao, odlični radni uvjeti, organizirani smještaj.

kamion 6507

OPIS POSLA

Prvi mehaničar - zadaci i zadaće:

Funkcija ovog posla uglavnom je usmjerena na preventivne zadatke u održavanju, popravcima i pripremi komercijalnih vozila za isporuku. Posao također sadrži aspekte dijagnosticiranja, registracije i ostale komercijalne aspekte.

Poslovi i odgovornosti:

  • održavanje vozila
  • provođenje zakonskih inspekcija poput APK ili Tahograf
  • dijagnosticiranje kvarova, popravci te obavljanje 24-satnog servisa
  • prenošenje tehničkog znanja
  • timski rad, suradnja s drugima u postizanju timskih ciljeva i zna kako zajednički interes postaviti iznad vlastitih interesa
  • sposobnost učenja iz povratnih informacija kupaca, kolega i menadžera
  • discipliniranost, poštivanje rokova i usmjerenost ka rezultatu i ka postizanju ciljeva
  • profesionalizam i poštivanje klijenata

  2. mehaničar - zadaci i zadaće:

Opis posla:

Funkcija ovog posla uglavnom je usmjerena na održavanje, popravak i pripremu komercijalnih vozila za isporuku.

  • pomoć u provođenju provjera i inspekcija
  • pronalaženje uobičajenih i jednostavnijih mehaničkih problema i njihovo rješavanje
  • priprema vozila za isporuku
  • brzi servis

Potrebne vještine:

  • timski rad, sposobnost učenja
  • usmjerenost ka rezultatu
  • disciplina i jasna komunikacija

UVJETI:

  • Engleski jezik na komunikacijskoj razini
  • Radno iskustvo (rad na istim poslovima minimalno 1-2 godine za drugog mehaničara, a 2-4 godine za prvog mehaničara)
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • EU državljanstvo

NUDIMO:

  • Satnica između 12,50 i 14,50 eura brutto  - ovisno o iskustvu i vještinama
  • Radi se minimalno 38 sati tjedno
  • Osigurani smještaj: jednokrevetna soba u zajedničkoj kući
  • Prijevoz: automobil ili bicikl su osigurani, ovisno o udaljenosti od posla
  • Osigurano zdravstveno osiguranje

Životopis na engleskom jeziku možete poslati na mail adresu irena.mirkovic@myfides.eu s naznakom: "Automehaničar za teretna vozila - Nizozemska".   INFO +385 91 3838327

Datum objave: 10.10.2019.
Objavljeno u kategoriji: Instalacije, održavanje i popravci
Lokacija posla: Nizozemska
Minimalno iskustvo: 2 godine