NJEGOVATELJI/CE ZA RAD U IRSKOJ – DUBLIN, CORK, OFFALY (m/ž)
Za naše klijente iz Irske, domove za starije i nemoćne, tražimo ljubazne i pouzdane njegovatelje/ice.
Trenutno su otvorena radna mjesta na lokacijama: Dublin, Cork, Offaly.
Intervjui s poslodavcima odvijati će se telefonski ili putem Skype video poziva – požurite i osigurajte svoj termin za razgovor.
Nudi se stalno radno mjesto, organizirani smještaj (ili pomoć kod pronalaska smještaja).
Opis radnog mjesta:
- pomažete štićenicima doma za starije i nemoćne u svakodnevnim aktivnostima
- radite kao dio tima njegovatelja pod vodstvom tima medicinskih sestara, osiguravajući ugodno i skladno radno okruženje štićenicima
- pomažete štićenicima u održavanju osobne njege uz održavanje najviših higijenskih standarda
- tretirate i poštujete štićenike kao osobe sa svojim sklonostima i vrlinama
- trebate se pridržavati svih zdravstvenih i sigurnosnih propisa te održavati strogu povjerljivost svih štićenika

IRSKA NJEGOVATELJI 1
UVJETI:
- poznavanje engleskog jezika (razina A2/B1)
- iskustvo kao njegovatelj ili zdravstveni radnik (ili odgovarajuća stručna sprema)
- EU državljanstvo

LOKACIJE:

POKRAJINA OFFALY
- početna brutto satnica 10.50 eura
- osiguran smještaj blizu doma u privatnoj sobi po cijeni
od 250 do 300 eura mjesečno, predujam nije potreban
- mogućnost napredovanja
DUBLIN
- smještaj na mjestu rada - cijena privatne sobe je 580 eura, a zajedničke280 eura (dijeli se s još jednom osobom)
- plaćen odmor
DUBLIN
- početna brutto satnica 11 eura
- smještaj nije osiguran
POKRAJINA CORK
- početna bruto satnica 10 eura
- mjesec dana besplatnog smještaja

NUDI SE:
- stalno radno mjesto
- pomoć pri pripremi dokumentacije za zaposlenje i preseljenje u Irsku
– pomoć pri dobivanju PPS broja (osobnog evidencijskog broja), prijave u porezni sustav i kod otvaranja bankovnog računa
- organizirani smještaj ili, po potrebi, pomoć pri traženju lokalnog smještaja

Prijaviti se možete slanjem životopisa na engleskom jeziku na e-mail: irena.mirkovic@myfides.eu s naslovom "Njegovatelj/ica - Irska".
INFO +385 91 3838327.

Datum objave: 19.11.2019.
Objavljeno u kategoriji: Zdravstvo, socijalni rad
Lokacija posla: Irska
Minimalno iskustvo: 3 godine
Potreban broj djelatnika: 8