Pomoćni njegovatelj (m/ž) - Irska

Tražimo ljubazne i pouzdane pomoćne njegovatelje za stalno zaposlenje u domu za starije osobe u Irskoj, u blizini Dublina. Ovo je odlična prilika da razvijete svoje vještine njegovatelja u podržavajućoj okolini, radeći s iskusnim timom zdravstvenih profesionalaca u raznovrsnom, multikulturalnom okruženju.

pomocni njegovatelj

ODGOVORNOSTI I ZADUŽENJA:

- pomoć njegovateljima u pružanju visoko kvalitetne

njege štićenicima doma

- pomoć u održavanju osobne higijene štićenika

- asistiranje štićenicima u prehrani i kretanju

- praćenje i/ili prijevoz štićenika po uputama njegovatelja

- asistiranje prilikom brige o umirućim pacijentima

- ostala zaduženja prema uputama nadređenih

UVJETI:

- odgovarajuće iskustvo rada u sličnom okruženju

- poželjno praktično iskustvo u skrbi o starijima

- dobar nivo znanja engleskog

- hrvatsko državljanstvo (ili neke druge od zemalja članica EU)

- sposobnost samostalnog rada ili rada u timu

- profesionalnost i empatičnost

- sposobnost za povremeni rad u izazovnom okruženju

- komunikativnost

- spremnost na rad u dnevnim i noćnim smjenama, vikendom i tijekom tjedna

NUDIMO:

- opsežan uvodni trening

- kompetitivna primanja

- besplatna potvrda "Garda Vetting" (što je uvjet za zaposlenje u domu za starije i nemoćne u Irskoj)

- ugodno i podržavajuće radno okruženje

- plaćeni treninzi

- stalno profesionalno usavršavanje

- prilika za napredovanje

- besplatna uniforma

Ukoliko ste zainteresirani za navedenu poziciju i udovoljavate navedenim kriterijima, pošaljite nam svoj životopis na mail: irena.mirkovic@myfides.eu s naslovom "Njegovatelj Dublin".

Za više informacija zovite na broj +385 91 3838327 i rado ćemo odgovoriti na sva vaša pitanja.

Datum objave: 01.06.2020.
Objavljeno u kategoriji: Zdravstvo, socijalni rad
Lokacija posla:
Minimalno iskustvo: 1 godina
Potreban broj djelatnika: 5