Prodavač (m/ž) - Poreč
Potreban prodavač u specijaliziranoj trgovini na području Poreča. Prijaviti se možete putem maila slanjem životopisa na katia.bozeglav@myfides.eu s naznakom "Prodavač - Poreč"

INFO: +385913838329

Trgovac

OPIS POSLA:

- odgovornost za čuvanje i kvalitetu robe
- prezentacija proizvoda i priprema za degustacije
- aranžiranje paketa
- odgovornost za poslove i inventure zadatke
- odgovornost za prijem i skladištenje
- praćenje rokova
- vođenje  cjelokupne dokumentacije trgovine
- rad na puno radno vrijeme

UVJETI:

- poželjno iskustvo u trgovini ili ugostiteljstvu
- poželjno znanje engleskog i talijanskog jezika
- izražene komunikacijski vještine
- ljubaznost i pristojnost
- poznavanje rada na računalu
- SSS

NUDI SE:

- ugovor o radu na neodređeno vrijeme s probnim rokom
- plaća 4.500 kuna + putni trošak
- rad isključivo u jutarnjoj smjeni
- nedjelja slobodna

Datum objave: 26.04.2019.
Objavljeno u kategoriji: Prodaja (Trgovina)
Lokacija posla: Poreč
Minimalno iskustvo: 1 godina
Potreban broj djelatnika: 1