Vodoinstalater / Monter grijanja - Njemačka (m/ž)

Za klijenta, njemačku tvrtku, tražimo vodoinstalatere - montere grijanja.

Životopis na njemačkom jeziku možete poslati na mail adresu irena.mirkovic@myfides.eu s naslovom "Vodoinstalater - Monter grijanja - Njemačka"

 2016 3 22 instalater vodoinstalater mz

OPIS POSLA:

  • ugradnja, popravak i saniranje instalacija
  • montaža i ugradnja kada, tuš kabina, umivaonika
  • polaganje i saniranje vodovodnih i odvodnih cijevi
  • montaža i priključak kotlova za grijanje i postrojenja za pripremu tople vode
  • ugradnja grijaćih tijela i podnog grijanja
  • montaža rashladnih i klimatizacijskih sustava

UVJETI:

  • odgovarajuća stručna sprema
  • radno iskustvo na istim poslovima
  • osnove njemačkog ili engleskog jezika
  • državljanstvo EU

NUDI SE:

  • stalno radno mjesto
  • prijava u njemačkoj tvrtki (plaćeno zdravstveno i mirovinsko osiguranje)
  • plaćeni regres i božićnica
  • početna primanja od 2200/2300 Eura netto za poreznu klasu 1 (za 151 radni sat mjesečno)
  • organiziran smještaj od strane poslodavca
  • godišnji odmor u skladu sa njemačkim zakonima
  • povrat sredstava za troškove puta do Njemačke
Datum objave: 22.02.2019.
Objavljeno u kategoriji: Instalacije, održavanje i popravci
Lokacija posla: Njemačka
Minimalno iskustvo: 2 godine
Potreban broj djelatnika: 10